29 березень 2016 р. ·

 

Громадська організація “Об'єднання Толока” та Всеукраїнська громадська організація “Українське Піратське Співтовариство” разом з представниками громадянського суспільства Голландії запрошують Вас прийняти участь у круглому столі “Україна. Громадянське суспільство. Напрямки та шляхи розвитку”. Круглий стіл відбудеться 1-го квітня за адресою у Києві - вулиця Хрещатик, 36, кімната 512, та в Амстердамі за адресою Hogehilweg 7K 1101 CA, Amsterdam Zuid-Oost. Між майданчиками в Києві та Амстердамі буде організовано інтерактивний зв'язок.
Основна мета заходу – обговорення нагальних питань розвитку, аналіз новітньої історії розвитку громадянського суспільства в Україні, знайомство та обмін досвідом між представниками громадянського суспільства.
З боку України запрошені активні представники громадянського суспільства які займали ключові посади у державних та міжнародних структурах, міністр, студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія». З боку Голландії буде представлена університетська спільнота, представники громадських організацій, діячі культури та мистецтва, можлива участь Irene van Lippen Bestenveld як представника екологічної організації Natuurcollege.
Робоча мова заходу — англійська.
Контактні особи:
Київ: Сергій Яригін тел: +380672437595, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Амстердам: Tatjana Kochetkova phone: 0715225046 / 0639140189,
e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З Повагою,
Організаційний комітет.