Звертаючи увагу на те, що наша організація стала більше, і не всі члени приймають участь в усіх заходах ми вирішили публікувати звіти за рік. Це не буде традиційна таблиця “захід-дата-кількість”. Спробуємо розказати про наші справи людською мовою. Якщо виникнуть питання — задавайте. Ви завжди отримаєте на них відповідь.

Якихось принципових зрушень за цей рік не відбулося. Єдине що, ми повністю укомплектували нашу телевізійну студію обладнанням і в 2018 році будемо її запускати. Запускати студію будемо у будь-якому випадку.

Звісна річ, ми традиційно приймали участь у роботі комітетів Верховної ради. Результатом цієї роботи є блокування спеціального закону про мирні зібрання, внесено ряд правок в закони про авторське і суміжні права. Це основні досягнення при роботі з ВР.

Ми продовжували налагоджувати контакти з іншими країнами. Ісландія, Чехія, Швеція, Австралія — це ті країни з якими в 2017 році було проведено телеконференції і досягнуто домовленостей про співпрацю. На жаль, не завжди виходить все, що планувалося. В рамках співпраці з одним з районів Варшави не вдалося налагодити з представниками ініціативної групи та бургомістром. Не зважаючи на те, що ми з січня по листопад готували цей захід в останній момент представники Оболонської РДА скасували проведення зустрічі. Але ми ще повернемося до співпраці з Варшавою.

Велике значення в нашій діяльності займав Громадський Бюджет. На початку року ми приймали участь у розробці положення про ГБК, а наприкінці року — нової версії положення про ГБ. Нове положення про ГБ вийшло дуже цікавим.

Так само як в 16-му році ми взаємодіяли з українськими дітьми в різних країнах, так само і в цьому році ми збирали малюнки зі всього світу і передавати нашім бійцям на фронт. Теж саме ми будемо робити в 2018 році. Гарна акція. Мене вкотре здивувало те, що для наших хлопців ці малюнки є оберегом. Спробуємо в 2018 році організувати зустріч наших воїнів та дітей, що підтримували наших хлопців.

Традиційно, ми займалися пошуком і тестуванням інструментів гуртування громади. Наші колеги з “Українського Піратського Співтовариства” надали нам можливість використання DemocracyOS, LQFB та FixMyStreet на їх серверах. Після проведення навчання по використанню цих продуктів ми спробували в різних будинках їх впровадити. Очікуємо результатів вже 2018 році.

Це дуже коротко про справи, які ми всі разом зробили в цьому році. Так, хтось може згадати ще безліч справ. Але хіба можна пригадати все за пів години до нового року? Потім допишемо :)

 

З Новим Роком!

З новими Справами!