Закінчується 2018-й рік. Безліч людей підводять підсумки року в соціальних мережах. А ми це робимо на своєму сайті. Бо саме наш сайт є домівкою для нашої інформації.

Головне, що було зроблено - створено інформаційний хаб, який реально працює, ми стартували телевізійну студію "Толока Оболонь" з програмами в живому ефірі. До цієї події ми йшли майже п'ять років. Це було би неможливо без нашої чудової команди.

Звісно, що звична для нас робота не обмежувалася створенням інформаційного хабу. В цьому році ми виступали скоріше спостерігачами в Громадському бюджеті Києва. Це обумовлено тим, що 2018 рік, це рік напередодні виборів. У нас були побоювання що ГБ може бути використаний політичними діячами і ми вирішили не приймати в цьому участь. Але натомість ми доопрацювали різновид ГБ на рівні району - проект "Жива Оболонь". І саме на платформі Інформаційного хабу та телевізійної студії "Толока Оболонь" ми плануємо запускати його з самого початку 2019 року.

Ще однією знаковою подією року, що минає було оновлення коаліції е-Демократії. Зараз завершилося обговорення плану заходів на 2019-2020 роки до Концепції з розвитку електронної демократії в Україні. Наступним кроком буде лобіювання в Кабміні затвердження цього плану. Впевнений, що як і минулого разу ми впораємося з цією задачею.

Також важливим кроком було входження в коаліцію на захист громадянського суспільства. На жаль, ми не змогли приділити достатньо зусиль роботі у складі цієї коаліції. Будемо виправлятися.

Є така традиція - переписувати те, що планував але не встиг зробити на майбутнє. Не будемо відходити від цієї традиції і і те, що не встигли виконати цього року заплануємо на наступний.

З Новим Роком!