Зверніть увагу!

В зв'язку із жвавим обоговоренням співвласниками будинку ПРОЕКТУ СТАТУТУ нашого майбутнього ОСББ та з отриманими пропозиціями і зауваженнями від сусідів, наприклад Ковальчук Т.В, Шинкаренко М.Д. ми тимчасово вилучили макет Статуту із цієї сторінки для внесення відповідних змін та поправок. Ми, також, запланували отримати кваліфіковану юридичну консультацію після внесення всіх зауважень та поправок для максимальної відповідності майбутнього Статуту чинному законодавству. Після чого негайно його розмістимо для подальшого обговорення та прописування особливостей функціонування саме нашого ОСББ. 

Дякуємо за розуміння.

Шановні співвласники!!!

 Запрошуємо Вас 023 червня 2016 р.  (четвер) о 20:00 на загальні інформаційні збори власників квартир та нежитлових приміщень будинку за адресою: м.Київ, проспект Рокосовського, 2-Б.

Місце зборів: дитячий майданчик навпроти 3-го підїзду.

 Також на зустрічі ви зможете ознайомитись з типовим статутом ОСББ, та задати питання, що Вас турбують, обговорити особливості створення та функціонування ОСББ в нашому з Вами будинку.

 Якщо серед Вас є фахівці з бухгалтерії, які бажають зайняти посаду в контрольно-ревізійній комісії - просимо Вас висловити це бажання на цій зустрічі.

Інформація про доходи та витрати на послуги з утримання будинку, споруд та прибудинкової території (далі послуги), які надає КП "Керуюча компанія з бслуговування житлового фонду оболонського району м. Києва" 
Загальна

РОКОССОВСЬКОГО МАРШАЛА ПР-Т,2Б 
Червень 2015-Грудень 2015 

Сусіди!

Нижче наведено статут для обговорення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що це основний документ за яким ми всі будемо жити. Будь ласка, поставтеся до його обговорення відповідально. Трохи згодом буде надано можливість внесення пропозицій до нього. Про це ми Вас сповістимо додатково.

 

З Повагою, ініціативна група.