Вільна камера

Ця програма надасть можливість представникам владних структур та будь якій громадській організації району підняти проблему, донести свої погляди, розповісти про свою роботу мешканцям району. Основною метою програми — організація конструктивного та плідного діалогу між владними структурами та інститутами громадянського суспільства.

Самоврядна Оболонь

Метою програми є просування ідеї створення інститутів самоврядування населення (ОСББ, ОСН, Громади), розповсюдження досвіду самоврядних структур, які існують, методологічна допомога тим, хто хоче створити нові самоврядні структури.
Навесні 2017 року ми ініціювали проект "Жива Оболонь" який дозволить покращити умови життя мешканців району.

Дискусійний клуб

Програма по своїй суті схожа на “Вільну камеру”, але основна кількість учасників будуть мешканцями району, а не представниками ІГС та влади. Основним завданням є пошук активних громадян для поповнення організацій які існують новими членами та сприяння розвитку розвитку ІГС у районі.

Оболонь молода

Ця програма дозволить вийти в ефір тим школярам, які приймають участь у шкільних гуртках юних кореспондентів. Мета програми — стимулювання громадської активності школярів та молоді району.

 

Освітні програми

 

Сьогодні, ще до запуску студії, є низка домовленостей з кращими педагогами району про створення циклу навчальних програм за шкільною програмою. Нам було приємно, що після розмови з директором однієї школи до нас почали звертатися вчителі з пропозиціями про участь у проекті.

 

Зроби сам

Цикл програм, які будуть виробляться разом з мережею будівельних магазинів та молодих дизайнерів. Основною метою програми є продемонструвати домашнім майстрам - наскільки просто робити гарні речі. Сподіваємося, що на базі цієї програми нам вдасться залучити підлітків з їх батьками до створення передачі.

Мамуся

Програма орієнтована на жінок з малими дітьми які не працюють. Біля приміщення в якому буде розміщена студія, є алея та дитячий майданчик на яких цілий рік гуляє багато жінок з малими дітьми. Поспілкувавшись та розповівши їм про ідею створення програми з їх участю, ми отримали підтримку та величезну кількість ідей які можна реалізувати при наявності студії.

Мистецька Оболонь

Коли Об'єднання Толока почала займатися проектом, то були щиро здивовані кількістю творчих колективів в нашому районі. Основною метою цієї програми є надання майданчику для виступу митців та їх просування серед мешканців району. Планується виділити значну частину ефірного часу саме для мистецької та культурологічної складової.